زنان:چهار شنبه 8 مهر 1383 29 سپتامبر 2004

 

 

 

 

نشست‌ سه‌ روزه‌ سازمان‌هاي‌ جامعه‌ مدني‌ زنان‌

سه شنبه 7 مهر 1383 28 سپتامبر 2004

نشست‌ سه‌ روزه‌ سازمان‌هاي‌ جامعه‌ مدني‌ زنان‌ در مورد مسائل‌ اجلاس‌ پكن‌ ( 10 از 6 تا 8 مهرماه‌ جاري‌ در مركز مشاركت‌هاي‌ مردمي‌ شهرداري‌ تهران‌ برگزار مي‌شود.به‌ گزارش‌ ايسنا در اين‌ گردهمايي‌ كه‌ توسط‌ موسسه‌ كنشگران‌ داوطلب‌ مركز مطالعات‌ و آموزش‌ سازمان‌هاي‌ جامعه‌ مدني‌ ايران‌ برگزار مي‌شود، مباحث‌ زن‌، قدرت‌ و تصميم‌گيري‌، زن‌ و اقتصاد، خشونت‌ عليه‌ زنان‌، زن‌ و صلح‌، چهار محور عمده‌يي‌ هستند كه‌ توسط‌ شركت‌كنندگان‌ مورد بحث‌ و بررسي‌ قرار مي‌گيرد.

 

ماهنامه دنياي زنان منتشر شد 

سه شنبه 7 مهر 1383 28 سپتامبر 2004

ماهنامه اطلاع‌‏رساني, خبري, تحليلي, آموزش و پژوهشي دنياي زنان منتشر شد.

به گزارش خبرنگار ايلنا, ماهنامه زنان با مديريت سونيا پورياسين فعاليت خود را از مردادماه سال 83 آغاز كرد.

گفتني است,ماهيت اين ماهنامه كاملاً زنانه است و به بررسي خبرهاي مربوط به اين حوزه مي‌‏پردازد و تمام كادر تشكيل آن نيز خانم هستند.

براساس ان گزارش در اين ماهنامه, مشكلات حقوقي, صنفي, اخبار مربوط به زندگي زنان منتشر مي‌‏شود. هدف از آن ارتقاي سطح كيفي زندگي بانوان است.

 

سه مدال طلا حاصل کار بانوان کاراته کا ايران درجام دريای سياه

سه شنبه 7 مهر 1383 28 سپتامبر 2004

بانوان کاراته کای تهرانی که برای شرکت در مسابقات بين المللی کاپ دريای سياه به اوکراين سفر کرده بودند عصر ديروز به ايران بازگشتند.

به گزارش خبرنگار" مهر" تيم اعزامی بانوان استان تهران به سرپرستی فاطمه سليمی معاونت ورزش بانوان استان تهران با کسب 3 طلا، 2 نقره و 4 برنز بعد از اوکراين و با اختلاف يک امتياز در جايگاه دوم ايستاد و روسيه به مقام سوم دست يافت. فرحناز ارباب ، مژگان قاسمی و پريسا گودرزی درکاتای تيمی بزرگسالان ، سمانه خوشقدم ، ماريا باطبی ، ندا حيدری و شهنازميرحيدری درکوميته تيمی بزرگسالان و مائده بختياری در کاتای انفرادی نوجوانان مدال های طلای اين مسابقات را برای کشورمان به ارمغان آوردند.

درکاتای تيمی بزرگسالان مونا مظفری، ماريا باطبی و مرضيه ملکی و سمانه خوشقدم در همين رده سنی درکوميته انفرادی مقام دوم را کسب کردند. مدال های برنز را نيز مونا مظفری در کاتای انفرادی بزرگسالان ، مائده بختياری در کوميته انفرادی نوجوانان ، ستايش کلانتری در کاتای انفرادی نونهالان و ندا حيدری در کوميته انفرادی بزرگسالان برگردن آويختند.

اشرف امينی مسوول هيات کاراته بانوان استان تهران ، سرمربی تيم اعزامی در گفتگوی خود با روابط عمومی معاونت ورزش بانوان استان تهران گفت: ازمسوولان فدراسيون کاراته و مديرکل تربيت بدنی استان به خاطر اعتقاد به سطح کار ورزشکاران و حمايت از بازيکنان اين تيم و ايجاد زمينه برای شرکت تيم در مسابقات تشکر می کنم.

وی افزود: مسابقات از نظر کيفی در سطح بالايی بود اما آنان توانسند به رغم اولين تجربه حضور خود در مسابقات برون مرزی ، خوب ظاهر شوند.

امينی درادامه از اعزام بانوان کاراته کا به همراه آقايان برای شرکت درمسابقات برون مرزی درآينده ای نزديک خبرداد و گفت: با دريافت بخشنامه فنی مسابقات و مشخص شدن رده های سنی بازيکنان ، کاراته کاهای منتخب بعد از تمرينات متمرکز و فشرده به اين مسابقات اعزام خواهند شد.

اشرف شفيعی نايب رييس هيات ، مربی تيم از دستاورد ورزشکاران اظهار شادمانی کرد و شرکت در اين مسابقات را برای کسب تجارب جديد و نتايج بهتر در ورزش بانوان الزامی دانست.