جسد دختر فراري در حاشيه خيابان پيدا شد

جام جم - شنبه اول آذر 1382 22 نوامبر 2003

دختر دانشجويي که از خانه فرار کرده بود ، يک هفته بعد جسد او در حاشيه خيابان در حالي که دچار ايست قلبي شده بود ، کشف شد.

به گزارش خبرنگار ما چند روز پيش والدين يک دختر دانشجو با مراجعه به شعبه سوم دادياري دادسراي جنايي تهران با ارائه دادخواستي عنوان کردند: فرزند آنها پس از آشنايي با فردي به نام کيانوش از خانه فرار کرده و تلاش آنها براي يافتن وي بي نتيجه بوده است.

درپي اين شکايت بازپرس محمد شهرياري دستور تحقيق و پيگيري دراين باره را به پليس آگاهي تهران صادر کرد. يک هفته پس از مطرح شدن اين شکايت روز گذشته عابران عبوري در تماس تلفني با مرکز فوريت هاي پليسي 110 اعلام کردند دختر 23 ساله اي در حاشيه خيابان جان خود را از دست داده است.

با انتقال جسد اين دختر به پزشکي قانوني مشخص شد وي همان دختر دانشجويي است که پرونده اش در شعبه سوم دادياري در حال تحقيق و بررسي است.

گزارش حاکي است با بررسي در اين زمينه از سوي پزشکان مرکز پزشکي قانوني مشخص شد دختر فراري به علت ايست قلبي جان خود را از دست داده است.

با مشخص شدن اين موضوع يکي از بستگان دختر جوان روز گذشته با مراجعه به شعبه سوم دادياري به داديار شهرياري گفت : 2روز پس از آن که او از خانه فرار کرد در تماسي عنوان کرد با فردي به نام کيانوش که عنوان مي کرده است مي تواند مشکل دانشگاهي او را حل کند آشنا شده است و اين فرد او را در يک خانه که در آن افراد خلافکار رفت و آمد مي کردند زنداني کرده است و او در اولين فرصت از اين محل فرار خواهم کرد.