فراسوی خبر چهارشنبه 27 آبان

 

رقص ولی فقیه بر اجساد قربانیان جنایت داعش در پاریس

زینت میرهاشمی

 

کشتار مردم بی دفاع پاریس در روز آدینه شب 22 آبان، عملی تروریستی، جنایتکارانه و محکوم است. در این جنایت دردناک، در حالی که افشاگری علیه سفر حسن روحانی به پاریس جریان داشت و ایرانیان همراه با نیروهای مترقی و بشردوست برای تظاهرات گسترده آماده شده بودند، درحالی که مواضع ارتجاعی حسن روحانی در مصاحبه تلویزیون کانال 2 با او برای افکار عمومی فرانسه مشخص شده بود، جریان داعش با انجام جنایت در پاریس، جنایتهای ولایت فقیه را به پشت صحنه برد.

 

همه جنایتهایی که داعشیهای جدید در حال انجام آن هستند، بیش از سه دهه بر مردم ایران از طرف رژیم ولایت فقیه اعمال شده است. از یورش پاسداران به مکانهای جشن جوانان، تجاوز به دختران و پسران در زندان، حجاب اجباری، اعدام جوانان زیر 18 سال و سنگسار و چشم درآوردن و ... همه اینها در ایران انجام شده است. در خارج از ایران هم صدها جنایت از طرف رژیم جمهوری اسلامی صورت گرفته است. قتل شهروندان فرانسوی در انفجارهای پاریس در آعاز دهه هشتاد میلادی، انفجار در یک مرکز نطامیان آمریکایی در بیروت، انفجار در یکی از مراکز یهودیان در آرژانتین و انفجار در خُبَیر در عربستان از جمله این جناینها است. در کنار این جنایتها باید ترور صدها ایرانی در خارج از کشور را به لیست جنایتهای رژیم ایران اضافه کرد.

رژیم ولایت فقیه با توجه به حمایت نظامی و مالی رژیم از نیروهای ارتجاعی در منطقه، از عراق تا لبنان و سوریه، خود منبع اصلی برای رشد تروریسم به شمول داعش است.

حسن روحانی در گفتگوی تلفنی با رئیس جمهور فرانسه از آمادگی رژیم برای هر اقدامی علیه تروریستها در هر نقطه جهان حرف زد. وی در این گفتگو از همکاریهای امنیتی و اطلاعاتی با فرانسه در روند مبارزه با تروریسم صحبت کرد. به این حرفها مرغ پخته هم می خندد.

 

واکنش ذوب شدگان در ولایت فقیه به جنایت انجام شده در پاریس شرم آور و نشانه خوشحالی آنها است. حامیان بشار اسد با توجه به موضع دولت فرانسه نسبت به حل بحران سوریه بدون حضور بشار اسد، شرایط را برای تکان دادن لباسهای چرکینشان آماده دیدند.

روزنامه وطن امروز با تیتر نفرت آور بفرمایید شام! و با عکس جسد یکی از قربانیان  نوشت غرب سرانجام دستپخت خود در سوریه را چشید.

پاسدار حسین شریعتمداری، نماینده ولی فقیه در روزنامه کیهان، به فرموده ولی فقیه، پاریس را نقطه آغاز دانست.

ابوطالبی ،مشاور سیاسی حسن روحانی، کشتار مردم پاریس را اجتناب ناپذیر و نتیجه عدم توجه به هشدارهای رژیم ایران دانست.

پاسدار سرتیپ مسعود جزایری، معاون ستاد کل نیروهای مسلح رژیم، گفت:فرانسویها تاوان حمایت دولت خود از داعش و تروریسم را پرداختند.

در وبگاه قدس آنلاین وابسته به سپاه پاسداران، در روز 23 آبان مطلبی با تیتر مرگ پاریس؛ سگ پاچه صاحبش را گرفت! درج شد. نویسنده این مطلب نوشت. اکنون داعش همچون سگی است که پاچه صاحبش را گرفته است.

اینها فقط تعداد اندکی از مواضع ارتجاعی، ضد انسانی و نفرت آور گماشتگان ولی فقیه است.

 

 

 

 

 

بازگشت به صفحه نخست