فراسوی خبر......شنبه ۲۴ فروردین

 

خروش مردم اهواز، پاسخ به تبهکاری سپاه

 

زینت میرهاشمی

 

روضه خوان نماز جمعه رژیم در حالی که لباس تروریستی بر تن کرده بود در یک لاف کلان اعلام کرد که اگر ولی فقیه اجازه دهد تل‌آویو را با خاک یکسان می کنیم. اما او نگفت که سالهاست ایران را ویران کرده و به روی خود نیاورد که ولی فقیه و پایوران حکومت مردم سیل زده را بدون امکانات رها کرده و مشغول نمایش مُدِ لباس تروریستی هستند.

آخوند موحدی کرمانی در روز آدینه ۲۳ فروردین در یک دروغ از جنس دروغهای گوبلز از حمایت آحاد مردم از سپاه دَم زد و مدعی شد همه ایران سپاه پاسداران است.

البته حرف آخر این آخوند جنایتکار به این معتی درست است که؛ همه ایران در دست سپاه است و این نیروی چپاولگر همه ایران را ویران کرده است.

در همین روز مردم دلیر اهواز در چند منطفه این کلان شهر خشم و نفرت خود را از حاکمیت و یکی از سرکردگان سپاه با فریاد برو گمشو نشان دادند.

فیلمهای منتشر شده در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که مردم اهواز پاسدار نقدی که برای سِلفی گرفتن به اهواز رفته بود را با شعارهای خود مجبور به فرار کردند.

در روز آدینه ۲۳ فروردین مردم در عين دو (سيدكريم) در غرب شهر اهواز، در ملاشیه در جنوب اهواز، در کوی الدایره (شلنگ آباد)، كوى علوى (حى الثوره) و ... انزجار عمیق خود را از حکومت ضد مردمی با شعارهای کوبنده اعلام کردند.

مردم می دانند و با صدای بلند اعلام می کنند که سپاهِ تبهکارِ پاسداران به جای هدایت سیل به سوی هور ها سیلابها را به سمت زمينهاى كشاورزى و روستاها و شهرها هدایت می کند. هم میهنان عرب می گویند سپاه می خواهد با ویران کردن خانه و کشتزارهای این بخش از شهر، ما را آواره گوشه و کنار کشور کند. مردم به زبان عربی شعار می دادند: رادونه انذل ما ذلينه (خواستند ذلیل بشيم، اما نشدیم).

خامنه ای و پاسداران جنایتکار او که با اقدامات مخرب خود موجب افزایش ویرانیهای ناشی از سیل شدند، باید بدانند که مردم هرگز تسلیم تبهکاریهای آنها نمی شوند.

 

 

 

 
 

 

بازگشت به صفحه نخست